Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1995
Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1995 | |
Спортивний сезон | Чемпіонат Європи з водних видів спорту |
---|---|
Вид спорту | спортивне плавання, open water swimmingd, водне поло, стрибки у воду і синхронне плавання |
Країна | Австрія |
Адміністративна одиниця | Відень |
Місце розташування | Ернст-Гаппель-Штадіон |
Попередник | Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1993 |
Наступник | Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1997 |
Номер видання | 22 |
Дата й час | 1995 |
Час/дата початку | 22 серпня 1995 |
Час/дата закінчення | 27 серпня 1995 |
Організатор | LENd |
Чемпіонат Європи з водних видів спорту 1995, 22-й за ліком, тривав з 22 до 27 серпня 1995 року в тимчасовому басейні на Ернст-Гаппель-Штадіоні у Відні (Австрія). Він відбувся під егідою Європейської ліги плавання. Розіграно нагороди з плавання (на довгій воді), плавання на відкритій воді, стрибків у воду, синхронного плавання (жінки) і водного поло. Для Відня це вже був третій Чемпіонат після 1950 і 1974 років.
Таблиця медалей
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Росія | 17 | 2 | 4 | 23 |
2 | Німеччина | 13 | 13 | 11 | 37 |
3 | Угорщина | 3 | 7 | 1 | 11 |
4 | Бельгія | 3 | 1 | 2 | 6 |
5 | Фінляндія | 3 | 0 | 1 | 4 |
6 | Данія | 2 | 2 | 2 | 6 |
7 | Італія | 2 | 1 | 6 | 9 |
8 | Ірландія | 2 | 1 | 0 | 3 |
9 | Швеція | 1 | 5 | 2 | 8 |
10 | Нідерланди | 1 | 3 | 2 | 6 |
11 | Франція | 0 | 4 | 2 | 6 |
12 | Україна | 0 | 3 | 1 | 4 |
13 | Велика Британія | 0 | 2 | 5 | 7 |
14 | Польща | 0 | 2 | 3 | 5 |
15 | Румунія | 0 | 1 | 0 | 1 |
16 | Норвегія | 0 | 0 | 2 | 2 |
17 | Іспанія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Білорусь | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Греція | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Чехія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (20 збірних) | 47 | 47 | 48 | 142 |
Плавання
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Олександр Попов Росія | 22.25 | Крістоф Кальфаян Франція | 22.63 | Торстен Спаннеберґ Німеччина | 22.66 |
100 м вільним стилем докладніше | Олександр Попов Росія | 49.10 | Торстен Спаннеберґ Німеччина | 49.67 | Б'єрн Цікарскі Німеччина | 50.23 |
200 м вільним стилем докладніше | Яні Сієвінен Фінляндія | 1:48.98 | Андерс Гольмертц Швеція | 1:49.12 | Антті Касвіо Фінляндія | 1:49.24 |
400 м вільним стилем докладніше | Штеффен Цеснер Німеччина | 3:50.35 | Пол Палмер Велика Британія | 3:50.43 | Андерс Гольмертц Швеція | 3:51.01 |
1500 м вільним стилем докладніше | Єрґ Гоффманн Німеччина | 15:11.25 | Грем Сміт Велика Британія | 15:11.90 | Штеффен Цеснер Німеччина | 15:20.46 |
100 м на спині докладніше | Володимир Сельков Росія | 55.48 | Їрка Лецін Німеччина | 56.24 | Стефан Маен Бельгія | 56.32 |
200 м на спині докладніше | Володимир Сельков Росія | 1:58.48 | Ніколае Бутаку Румунія | 1:59.96 | Адам Раквуд Велика Британія | 2:00.16 |
100 м брасом докладніше | Фредерік Дебергґреве Бельгія | 1:01.12 | Карой Гюттлер Угорщина | 1:01.38 | Андрій Корнєєв Росія | 1:01.79 |
200 м брасом докладніше | Андрій Корнєєв Росія | 2:12.62 | Карой Гюттлер Угорщина | 2:12.95 | Фредерік Дебергґреве Бельгія | 2:14.01 |
100 м батерфляєм докладніше | Денис Панкратов Росія | 52.32 WR | Денис Силантьєв Україна | 53.37 | Рафал Шукала Польща | 53.45 |
200 м батерфляєм докладніше | Денис Панкратов Росія | 1:56.34 | Конрад Галка Польща | 1:59.50 | Кріс-Кароль Бремер Німеччина | 1:59.96 |
200 м комплексом докладніше | Яні Сієвінен Фінляндія | 1:58.61 | Аттіла Цене Угорщина | 2:00.88 | Хрістіан Келлер Німеччина | 2:02.24 |
400 м комплексом докладніше | Яні Сієвінен Фінляндія | 4:14.75 | Марцін Малинський Польща | 4:18.32 | Лука Саккі Італія | 4:18.82 |
естафета 4x100 метрів вільним стилем докладніше | Росія Володимир Предкін Роман Щоголєв Роман Єгоров Олександр Попов | 3:18.84 | Німеччина Хрістіан Треґер Хрістіан Келлер Торстен Спаннеберґ Б'єрн Цікарскі | 3:19.76 | Швеція Ларс Фреландер Крістер Валлін Фредрік Лецлер Андерс Гольмертц | 3:21.07 |
естафета 4x200 метрів вільним стилем докладніше | Німеччина Хрістіан Келлер Олівер Лампе Торстен Спаннеберґ Штеффен Цеснер | 7:18.22 | Швеція Крістер Валлін Андерс Гольмертц Ларс Фреландер Кріс Еліассон | 7:19.95 | Італія Массіміліано Росоліно П'єр Марія Січіліано Емануеле Мерізі Емануеле Ідіні | 7:20.96 |
естафета 4x100 метрів комплексом докладніше | Росія Володимир Сельков Андрій Корнєєв Денис Панкратов Олександр Попов | 3:38.11 ER | Угорщина Тамаш Дойч Карой Гюттлер Петер Хорват Аттіла Цене | 3:40.88 | Німеччина Тіно Вебер Марк Варнеке Фабіан Гієронімус Б'єрн Цікарскі | 3:41.55 |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Лінда Олофссон Швеція | 25.76 | Францишка ван Альмсік Німеччина | 25.80 | Анґела Постма Нідерланди | 25.86 |
100 м вільним стилем докладніше | Францишка ван Альмсік Німеччина | 55.34 | Метте Якобсен Данія | 56.02 | Карен Пікерінґ Велика Британія | 56.05 |
200 м вільним стилем докладніше | Керстін Кільґас Німеччина | 2:00.56 | Малін Нільссон Швеція | 2:01.35 | Метте Якобсен Данія Карен Пікерінґ Велика Британія | 2:01.52 |
400 м вільним стилем докладніше | Францишка ван Альмсік Німеччина | 4:08.37 | Карла Ґертс Нідерланди | 4:10.73 | Ірене Далбю Норвегія | 4:13.44 |
800 м вільним стилем докладніше | Юлія Юнґ Німеччина | 8:36.08 | Яна Генке Німеччина | 8:36.68 | Ірене Далбю Норвегія | 8:38.82 |
100 м на спині докладніше | Метте Якобсен Данія | 1:02.46 | Кетлін Рунд Німеччина | 1:02.91 | Ніна Живаневська Росія | 1:03.06 |
200 м на спині докладніше | Крістіна Егерсегі Угорщина | 2:07.24 | Даґмар Газе Німеччина | 2:10.60 | Кетлін Рунд Німеччина | 2:10.96 |
100 м брасом докладніше | Бріжитт Бекю Бельгія | 1:09.30 | Світлана Бондаренко Україна | 1:09.73 | Агнеш Ковач Угорщина | 1:10.77 |
200 м брасом докладніше | Бріжитт Бекю Бельгія | 2:27.60 | Світлана Бондаренко Україна | 2:30.50 | Аліція Пенчак Польща | 2:30.59 |
100 м батерфляєм докладніше | Метте Якобсен Данія | 1:00.64 | Іларія Токкіні Італія | 1:01.13 | Сесіль Жансон Франція | 1:01.15 |
200 м батерфляєм докладніше | Мішель Сміт Ірландія | 2:11.60 | Метте Якобсен Данія | 2:12.29 | Софія Скоу Данія | 2:13.31 |
200 м комплексом докладніше | Мішель Сміт Ірландія | 2:15.27 | Бріжитт Бекю Бельгія | 2:16.15 | Аліція Пенчак Польща | 2:17.42 |
400 м комплексом докладніше | Крістіна Егерсегі Угорщина | 4:40.33 | Мішель Сміт Ірландія | 4:42.81 | Кетлін Рунд Німеччина | 4:46.22 |
естафета 4x100 метрів вільним стилем докладніше | Німеччина Францишка ван Альмсік Зімоне Озіґус Керстін Кільґас Даніела Гунґер | 3:43.22 | Швеція Луїза Єнке Луїзе Карлссон Лінда Олофссон Елленор Свенссон | 3:45.21 | Велика Британія Сью Ролф Клер Гаддарт Алекс Беннетт Карен Пікерінґ | 3:46.89 |
естафета 4x200 метрів вільним стилем докладніше | Німеччина Даґмар Газе Юлія Юнґ Керстін Кільґас Францишка ван Альмсік | 8:06.11 | Нідерланди Карла Ґертс Мінаухе Сміт Патрісія Стоккерс Кірстен Влігейс | 8:10.17 | Велика Британія Вікі Горнер Клер Гаддарт Катя Ґоддард Алекс Беннетт | 8:14.31 |
естафета 4x100 метрів комплексом докладніше | Німеччина Кетлін Рунд Яна Дерріс Юлія Войтович Францишка ван Альмсік | 4:09.97 | Угорщина Крістіна Егерсегі Агнеш Ковач Едіт Клокер Дьйондьвер Лакош | 4:12.00 | Іспанія Марія Тато Марія Олай Марія Пелаес Клаудія Франко | 4:12.52 |
Плавання на відкритій воді
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
5 км на відкритій воді | Олексій Акатьєв Росія | 55:00,3 | Хрістоф Вандрач Німеччина | 56:06,8 | Самуеле Пампана Італія | 56:10,3 |
25 км на відкритій воді | Хрістоф Вандрач Німеччина | 5:11:36,3 | Олексій Акатьєв Росія | 5:13:49,8 | Стефан Лекат Франція | 5:14:46,4 |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
5 км на відкритій воді | Ріта Ковач Угорщина | 1:00:38,3 | Пеґґі Бюхзе Німеччина | 1:00:50,8 | Валерія Каспріні Італія | 1:01:07,6 |
25 км на відкритій воді | Пеґґі Бюхзе Німеччина | 5:32:36,4 | Едіт ван Дейк Нідерланди | 5:36:05,5 | Іветта Главачова Чехія | 5:38:08,3 |
Стрибки у воду
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Трамплін, 1 м | Едвін Йонґеянс Нідерланди | 420.75 | Йоакім Андерссон Швеція | 387.60 | Боріс Ліцов Німеччина | 379.26 |
Трамплін, 3 м | Дмитро Саутін Росія | 670.38 | Ян Гемпель Німеччина | 634.05 | Роман Володьков Україна | 615.81 |
Вишка, 10 м | Володимир Тимошинін Росія | 673.83 | Ян Гемпель Німеччина | 662.46 | Дмитро Саутін Росія | 648.84 |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Трамплін, 1 м | Віра Ільїна Росія | 275.25 | Дерте Лінднер Німеччина | 271.20 | Світлана Алексєєва Білорусь | 240.72 |
Трамплін, 3 м | Віра Ільїна Росія | 523.23 | Юлія Пахаліна Росія | 520.20 | Клаудія Бокнер Німеччина | 518.64 |
Вишка, 10 м | Уте Веціґ Німеччина | 444.24 | Конні Шмальфус Німеччина | 435.84 | Світлана Тимошиніна Росія | 431.55 |
Синхронне плавання
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Solo | Ольга Сєдакова Росія | 99.160 | Маріанн Ешбахер Франція | 97.520 | Хрістіна Талассініду Греція | 95.360 |
Дует | Олена Азарова Марія Кисельова Росія | 98.880 | Маріанн Ешбахер Міріам Ліньйо Франція | 96.920 | Джованна Бурландо Мануела Карніні Італія | 96.040 |
Команда | Росія Олена Антонова Олена Азарова Ольга Бруснікіна Марія Кисельова Ганна Максимова Ольга Новокщонова Юлія Панкратова Ольга Сєдакова | 98.880 | Франція Маріанн Ешбахер Аньєс Берте Жулі Фабр Селін Левек Міріам Ліньйо Ізабель Манабль Шарлотт Массардьє Магалі Ратьє | 97.160 | Італія Джада Баллан Серена Б'янкі Джованна Бурландо Мара Брунетті Мануела Карніні Мауріція Чекконі Паола Челлі Роберта Фарінеллі | 95.480 |
Водне поло
Командна першість (чоловіки)
Докладніше: Чемпіонат Європи з водного поло серед чоловіків 1995
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Командна першість | Італія | Угорщина | Німеччина |
Командна першість (жінки)
Докладніше: Чемпіонат Європи з водного поло серед жінок 1995
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Командна першість | Італія | Угорщина | Нідерланди |
Посилання
- EUROPEAN SWIMMING CHAMPIONSHIPS (MEN) (1987-2004) at Gbrathletics.com
- EUROPEAN SWIMMING CHAMPIONSHIPS (WOMEN) (1987-2004) at Gbrathletics.com
- LEN European Championships Aquatic finalists (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 6 грудня 2020.
|