Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — 50 метрів батерфляєм (чоловіки)
50 метрів батерфляєм (чоловіки) на Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Дуне Арена | |||||||||
Дати | 23 липня (попередні запливи і півфінали) 24 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 84 з 78 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2015 | 2019 → | |||||||||
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулись 23 і 24 липня.[1][2]
Рекорди
Станом на 23 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Рафаель Муньйос (ESP) | 22.43 | Малага, Іспанія | 5 April 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | Милорад Чавич (SRB) | 22.67 | Рим, Італія | 27 липня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів 23 липня о 10:33.[3]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 4 | Андрій Говоров | Україна | 22.92 | Q |
2 | 8 | 5 | Кайлеб Дрессел | США | 22.97 | Q |
3 | 8 | 7 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | 23.05 | Q, AS |
4 | 7 | 4 | Бенджамін Прауд | Велика Британія | 23.11 | Q |
5 | 9 | 4 | Ніколас Сантуш | Бразилія | 23.24 | Q |
6 | 9 | 5 | Енріке Мартінс | Бразилія | 23.34 | Q |
7 | 7 | 3 | Тім Філліпс | США | 23.38 | Q |
8 | 9 | 3 | Ласло Чех | Угорщина | 23.41 | Q |
9 | 9 | 6 | Конрад Черняк | Польща | 23.42 | Q |
10 | 7 | 2 | Євген Сєдов | Росія | 23.49 | Q |
11 | 7 | 6 | П'єро Кодіа | Італія | 23.50 | Q |
12 | 8 | 8 | Себастьян Сабо | Сербія | 23.51 | Q |
13 | 9 | 1 | Матіс Гоосен | Нідерланди | 23.52 | Q, NR |
14 | 9 | 2 | Андрій Хлопцов | Україна | 23.54 | Q |
15 | 8 | 6 | Євген Цуркін | Білорусь | 23.55 | Q |
16 | 8 | 2 | Єгор Додолєв | Білорусь | 23.66 | Q |
17 | 7 | 5 | Олег Костін | Росія | 23.68 | |
18 | 5 | 4 | Луїс Мартінес | Гватемала | 23.71 | |
19 | 6 | 6 | Ділан Картер | Тринідад і Тобаго | 23.73 | |
20 | 7 | 1 | Крістіан Голомєєв | Греція | 23.85 | |
21 | 8 | 3 | Лі Чжухао | Китай | 23.86 | |
22 | 7 | 7 | Ши Ян | Китай | 23.91 | |
22 | 9 | 7 | Ріку Пойтаківі | Фінляндія | 23.91 | |
24 | 6 | 5 | Бен Хокін | Парагвай | 23.93 | |
25 | 9 | 0 | Даніель Зайцев | Естонія | 23.94 | |
26 | 7 | 0 | Сантьяго Грассі | Аргентина | 23.99 | |
27 | 7 | 9 | Маркус Шлезінгер | Ізраїль | 24.00 | |
28 | 7 | 8 | Даміан Вірлінг | Німеччина | 24.09 | |
28 | 9 | 9 | Ян Шефль | Чехія | 24.09 | |
30 | 8 | 1 | Тадас Душкінас | Литва | 24.10 | |
31 | 8 | 0 | Аділбек Муссін | Казахстан | 24.13 | |
32 | 8 | 9 | Дуглас Ерасмус | ПАР | 24.17 | |
33 | 9 | 8 | Девід Морган | Австралія | 24.19 | |
34 | 6 | 3 | Артем Козлюк | Узбекистан | 24.20 | |
35 | 6 | 1 | Омар Еїсса | Єгипет | 24.43 | |
36 | 6 | 4 | Yang Jung-doo | Південна Корея | 24.45 | |
37 | 5 | 5 | Джозая Біннема | Канада | 24.50 | |
38 | 6 | 9 | Антані Іванов | Болгарія | 24.54 | |
39 | 6 | 8 | Ральф Говея | Замбія | 24.56 | |
40 | 5 | 2 | Аді Мешетович | Боснія і Герцеговина | 24.58 | |
41 | 6 | 7 | Джастін Плашка | Ямайка | 24.63 | |
41 | 6 | 0 | Ніколайс Маскаленко | Латвія | 24.63 | |
43 | 6 | 2 | Гленн Віктор Сутанто | Індонезія | 24.65 | |
44 | 5 | 8 | Каан Аяр | Туреччина | 24.73 | |
45 | 5 | 3 | Павло Ізбищук | Молдова | 24.80 | |
46 | 4 | 4 | Мегді Ансарі | Іран | 25.02 | |
47 | 5 | 1 | Браян Альварес | Коста-Рика | 25.06 | |
48 | 2 | 6 | Ісса Мохамед | Кенія | 25.12 | |
49 | 5 | 9 | Черантха де Сілва | Шрі-Ланка | 25.15 | |
50 | 5 | 6 | Ентоні Барбар | Ліван | 25.17 | |
51 | 4 | 5 | Н'Нгін Фернандес | Багамські Острови | 25.20 | |
52 | 5 | 7 | Олівер Ельйот | Чилі | 25.23 | |
53 | 4 | 3 | Бошко Радулович | Чорногорія | 25.24 | |
54 | 4 | 6 | Хосе Альберто Кінтанілья | Болівія | 25.35 | |
55 | 5 | 0 | Назім Белходжа | Алжир | 25.43 | |
56 | 1 | 7 | Тібо Даньйо | Кот-д'Івуар | 25.74 | |
57 | 4 | 1 | Стефано Мітчелл | Антигуа і Барбуда | 25.98 | |
58 | 4 | 7 | Наранг Порнсіріпорн | Таїланд | 25.99 | |
59 | 2 | 4 | Єллоу Їй Ях | Нігерія | 26.11 | |
60 | 3 | 7 | Абдулла Аль-Дурі | Ірак | 26.28 | |
61 | 2 | 2 | Деніел Франсиско | Ангола | 26.33 | |
62 | 2 | 8 | Денілсон да Кошта | Мозамбік | 26.35 | |
63 | 4 | 8 | Хілаль Хемед Хілаль | Танзанія | 26.40 | |
64 | 4 | 0 | Ваган Мхітарян | Вірменія | 26.44 | |
65 | 4 | 9 | Джордж Джаббур | Гондурас | 26.69 | |
66 | 3 | 8 | М'ягмарин Делгерхюю | Монголія | 26.95 | |
67 | 3 | 4 | Джайган Одлум-Сміт | Сент-Люсія | 26.99 | |
68 | 3 | 0 | Адам Моншеррі | Сейшельські Острови | 27.23 | |
69 | 3 | 9 | Thol Thoeun | Камбоджа | 27.45 | |
70 | 3 | 5 | Лум Жавелі | Косово | 27.47 | |
71 | 1 | 4 | Джозеф Денобрега | Гаяна | 27.50 | |
72 | 1 | 3 | Беллі-Кресус Ганіра | Бурунді | 27.52 | |
73 | 3 | 6 | Калео Кіхленг | Федеративні Штати Мікронезії | 27.98 | |
74 | 1 | 0 | Анубгав Субба | Непал | 28.26 | |
75 | 3 | 1 | Ismah Serunjoji | Уганда | 28.57 | |
76 | 1 | 5 | Альбахір Муктар | Нігер | 29.63 | |
77 | 2 | 5 | Слава Сіханувонг | Лаос | 29.81 | |
78 | 1 | 6 | Papy Dossous | Гаїті | 30.08 | |
79 | 2 | 1 | Атумане Соіліхі | Коморські Острови | 30.53 | |
80 | 2 | 7 | Ендрю Лапука | Тонга | 30.59 | |
81 | 1 | 2 | Осман Камара | Сьєрра-Леоне | 33.70 | |
82 | 1 | 1 | Момоду Сайне | Гамбія | 99:99 !DNS | |
1 | 8 | Абеку Джексон | Гана | |||
2 | 3 | Руслан Назаров | Туркменістан | |||
2 | 0 | Мохаммад Раджабі | Афганістан | |||
2 | 9 | Альфа Діалло | Гвінея | |||
3 | 3 | Якуб Аль-Сааді | Об'єднані Арабські Емірати | |||
3 | 2 | Діллон Гудінг | Сент-Вінсент і Гренадини | 99:99 !DSQ | ||
4 | 2 | Умар Туре | Малі |
Півфінали
Початок півфіналів о 17:53.[4]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Кайлеб Дрессел | США | 22.76 | Q, NR |
2 | 5 | Бенджамін Прауд | Велика Британія | 22.92 | Q |
3 | 3 | Енріке Мартінс | Бразилія | 23.13 | Q |
4 | 1 | Андрій Хлопцов | Україна | 23.31 | Q, WJ |
5 | 6 | Ласло Чех | Угорщина | 23.51 | |
6 | 7 | Себастьян Сабо | Сербія | 23.54 | |
7 | 8 | Єгор Додолєв | Білорусь | 23.71 | |
8 | 2 | Євген Сєдов | Росія | 23.72 |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Андрій Говоров | Україна | 22.77 | Q |
2 | 3 | Ніколас Сантуш | Бразилія | 22.84 | Q |
3 | 5 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | 22.93 | Q, AS |
4 | 6 | Тім Філліпс | США | 23.25 | Q |
5 | 2 | Конрад Черняк | Польща | 23.37 | |
6 | 7 | Пєро Кодіа | Італія | 23.41 | |
7 | 1 | Матіс Гоосен | Нідерланди | 23.52 | =NR |
8 | 8 | Євген Цуркін | Білорусь | 23.62 |
Фінал
Фінал відбувся 24 липня о 18:17.[5]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 6 | Бенджамін Прауд | Велика Британія | 22.75 | NR |
02 ! | 3 | Ніколас Сантуш | Бразилія | 22.79 | |
3 ! | 5 | Андрій Говоров | Україна | 22.84 | |
4 | 4 | Кайлеб Дрессел | США | 22.89 | |
5 | 2 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | 22.95 | |
6 | 7 | Енріке Мартінс | Бразилія | 23.14 | |
7 | 8 | Андрій Хлопцов | Україна | 23.31 | |
8 | 1 | Тім Філліпс | США | 23.38 |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ Стартовий список [Архівовано 25 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати запливів [Архівовано 28 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати півфіналів [Архівовано 26 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Final results. Архів оригіналу за 29 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.